בס"ד

איך אנחנו יכולים לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ואמין?

בזמנים שלנו לא קל למצוא קבלן שיפוצים מקצועי ואמין שיכול לבצע את כל הקשת הרחבה של עבודות שיפוצים. הדרך הכי מוכרת לבחירה של קבלן שיפוצים היא דרך חבר או אולי מכר שעשו שיפוץ אצלם בדירה ובעקבות כך יכולים להמליץ לך על קבלן שהם עבדו איתו. כשאנחנו מתלבטים בין איזה קבלן לבחור זו דילמה קצת בעייתית, כי אין לנו באמת את הכלים הנכונים לקבל החלטות כאלה וגם אין לנו את הידע המספיק בשביל להבדיל בין קבלן מקצועי לבין רמאי.

ישנם המון עזרים שיכולים לסייע לנו למצוא קבלן שיפוצים, לדוגמא – בזק, דפי זהב, המקצוענים ועוד כהנה וכהנה. אך גם שם הבחירה היא לא הכי הוגנת הרי מיש שמשלם יותר באתרים אלה הוא בעצם יופיע ראשון בתוצאות החיפוש, ככה שאין לנו באמת השווה בין הקבלן הטוב לגרוע.

לצערנו היום אנחנו רואים המון תחקירים על קבלני שיפוצים שנטשו את הלקוחות שלהם באמצע העבודה, השאירו להם בית מפורק וברחו עם הכסף.

איך לבחור קבלן שיפוצים דרך האינטרנט?

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם:

  1. להתמקד על מה שאתם רוצים – ישנם היום אתרי אינטרנט שמציעים לכם שיפוצים לצד עוד תחומים אחרים שהם מציעים, אבל כמו שלא הייתם לוקחים חוות דעת מקצועית של איש מחשבים על נושא רפואי כך גם לא תיצרו קשר עם קבלן שיפוצים שבאתר שלו מפרסם גם הובלות לדירה.
  2. סיסמאות (סלוגנים) – יש המון אתרים ברחבי האינטרנט שמגאים בכל מיני סיסמאות כאלה ואחרות "מקצועיות ואמינות" ועוד כנה וכהנה, לא להתפתות, תבדקו על מה מדובר.
  3. חוות דעת וציונים באתרים – זה נחמד שיש קבלן עם ניקוד גבוהה באיזשהו אתר לבעלי מקצוע אבל אל תשכחו שהוא יכול היה להגיד לחברים שלו, למשפחה ולמכרים שיכנסו לאתר וייתנו לו ציון וחוות דעת טובים.
  4. מודל כלכלי – תבדקו אם האתר ממנו אתם לוקחים המלצה על בעל מקצוע מהתחום שאתם מחפשים לוקח תשלום אחיד לכל בעלי המקצוע או שבעל מקצוע שמשלם יותר הוא זה שיופיע בתוצאות בראשונות.

רוצים לדעת עוד? לחצו על הקישור למידע נוסף על חברת שיפוצים