בס"ד

כך תתכננו את שיפוץ הבית בצורה נכונה

שיפוץ בית הוא משימה די מורכבת עבור בעלי הבית, יחד עם זאת הוא פתרון נהדר עבור דירות המתוכננות בצורה שאינה פרקטית שאינה מאפשרת לדיירי הבית להתגורר בצורה פרקטית ונוחה. למעשה, מדובר בפתרון נהדר שיאפשר לדיירי הבית לעצב את ביתם על פי הצרכים המשפחתיים שלהם ועל פי רצונם האישי. אז אם גם אתם החלטתם לעשות את הצעד הנכון ולשפץ את בתיכם ולחיות בצורה נוחה יותר, הרי לפניכם דרך מאתגרת שבסופה תאפשר לכם ליהנות מבית חלומי בדיוק כפי שאתם רוצים.

אז בואו נראה כיצד מתכננים בצורה נכונה את השיפוץ

החליטו מה תרצו לשפץ – בשלב הראשון עליכם לדעת מה תרצו לשפץ בבית, הרי ייתכן כי שבירת קיר מסוים או תכנון של פינה מסוימת בבית תקנה לכם את המרחב שרציתם ואולי יש צורך להרוס את כל קירות הבית כדי לבנות הכל מחדש. כמו כן, תוכלו לשפץ רק חדר מסוים בבית לדוגמא – את חדר הרחצה או אולי לאחד את חדר השירותים והאמבטיה יחד בבית או בכלל להחליף את כל עיצוב המטבח. אחר שבחרתם מה תרצו לעשות, תוכלו לגשת מוכנים לקבלן שיפוצים ולקבל הצעת מחיר.

מגורים זמניים – ברוב המקרים שיפוץ הבית דורש פינוי של הבית לתקופה מסוימת בשל הרעש, האבק והלכלוך, ולכן עליכם להתכונן לעזוב את הבית לזמן מסוים. תוכלו לעבור להתגורר אצל ההורים, חברים וכו'. בכל מקרה, חשוב לדאוג לסידור שכזה עוד לפני.

לארגן את הבית – חשוב לארגן את הבית היטב לפני השיפוץ, גם אם ברצונכם לצבוע את הבית או לבצע שיפוץ קטן, כך תוכלו לחזור לשגרה מהר יותר. כסו את הרהיטים היטב בניילונים והדביקו היטב את הקצוות עם דבר נייר, כך שהאבק והלכלוך לא יכסו את הרהיטים.

פנו רהיטים מהבית – במידה ומדובר בשיפוץ מסיבי של כל הבית, טוב תעשו אם תפנו את כל הרהיטים בבית כדי שתוכלו לשפץ בצורה נעימה. את הרהיטים תוכלו לאחסן במחסנים של חברים או בני משפחה, מחסן של הבניין או מחסנים פרטיים שניתן לשכור על בסיס תשלום יומי, חודשי או שבועי.

הזמינו חברת שיפוצים אמינה – לאחר התכנון המקיף והכנת הבית והנפש לקראת השיפוץ, נותר לכם לפנות לחברת שיפוצים אמינה ומקצועית שתוכל לספק לכם שירות מקצועי ביותר, וכלן עשו סקר שוק, קבלו הצעות מחיר ובדקו היטב מול את החוזה, התשלומים, איכות החומרים ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם. 

המאמר באדיבות, שאולי פרויקטים.