בס"ד

עבודות שיפוצים, הטרנדים הנפוצים

שיפוץ הבית הוא ללא ספק שינוי מרענן, הרי לא סתם נאמר כי "שינוי מרענן לעיניים גורם לתחושה טובה בנפש". הרצון להגיע למראה בית מעוצב בקפידה ופונקציונלי נמצא בכל אחד מאיתנו, הרי כולם רוצים לחזור לאחר יום עבודה עמוס במשימות לבית נעים, עם אווירה מרגיעה ובעיקר בבית שכיף ונעים להיות בו. את השינוי המדובר ניתן לבצע על ידי קבלנים המציעים עבודות שיפוצים על פי תכנון מראש, כאשר השיפוץ יכול להיעשות בתיאום עם מעצב פנים או על ידי אדריכל שתפקידם לשרטט ולתכנן את החלל הרצוי ולאחר מכן לבצע את העבודות בשטח. כמו בכל תחום, גם בתחום השיפוצים יש לא מעט טרנדים עיצובים שנכנסו לתחום, ולכן יש צורך טרם תחילת התהליך להכיר היטב את הטרנדים הנפוצים כדי לקבל בית מעוצב וברמת גימור משולמת.

עבודות גבס – טרנד נפוץ שלא הולך להיעלם

עבודות גבס הן ללא ספק מרשימות ויכולות להקנות לחלל הבית מראה קלאסי יוקרתי. היתרונות בעבודות גבס הם רבים, הרי מצד אחד מדובר בעבודות גמישות המאפשרות לעצב כל חלל או כל אלמנט רצוי על פי הדמיון. מצד שני, מדובר בחומרים זולים במיוחד ביחס לבנייה המסורתית וגם מדובר בעבודה מהירה, כך שלא פלא שעבודות אלה כל כך פופולריות.

חיפוי קירות – חיפוי יכול להיות חיצוני ופנימי ונראה כי כיום בעלי בתים משקיעים רבות בחיפוי כדי להגיע לתוצאות עיצוביות מרשימות. את הקירות ניתן לחפות בבריקים ובאבנים מרהיבות שיהפכו כל חלל משמים ליוקרתי. כמו כן, ישנה אופציה נוספת נפוצה והיא – הדבקת טפטים על הקירות, שאף היא עבודה שניתן לבצע על ידי שיפוצניקים לקבלת גימור מושלם.

ריצוף דקורטיבי – גם בעולם הריצוף ניתן למצוא מגוון ממות, כאשר הנפוצה ביותר היא – אפשרות ריצוף על ידי גרניט פורצלן או פרקט איכותי בעל מראה מרשים. תוכלו לבחור מבין הסוגים השונים של האריחים המוצעים כיום בשוק, אם זה אריחים גדולים במיוחד, שילוב של פסיפס ודקורציות שונות על האריחים, שילוב של פרקט עץ טבעי להרגשה חמימה או פרקט למינציה המאפשר קבלת חלל מרהיב.